Polityka Prywatności

Strona internetowa Agum-pol jest własnością firmy Agum-pol sp. z o.o., która jest administratorem danych osobowych.

Przyjęliśmy niniejszą Politykę Prywatności, która określa, w jaki sposób przetwarzamy informacje zebrane przez Agum-pol, a także przedstawia powody, dla których musimy gromadzić określone dane osobowe o Tobie. Dlatego przed skorzystaniem z witryny Agum-pol musisz zapoznać się z tą Polityką Prywatności.

Dbamy o Twoje dane osobowe i zobowiązujemy się do gwarantowania ich poufności i bezpieczeństwa.

Informacje osobiste, które zbieramy:

Podczas odwiedzania strony Agum-pol automatycznie zbieramy pewne informacje o Twoim urządzeniu, w tym informacje o przeglądarce internetowej, adresie IP, strefie czasowej oraz niektórych zainstalowanych plikach cookie na Twoim urządzeniu. Ponadto, podczas przeglądania witryny zbieramy informacje o poszczególnych stronach internetowych lub produktach, które przeglądasz, o witrynach internetowych lub terminach wyszukiwania, które skierowały Cię na tę witrynę, oraz o tym, w jaki sposób korzystasz z witryny. Odnosimy się do tych automatycznie zbieranych informacji jako "Informacje o urządzeniu". Ponadto możemy gromadzić dane osobowe, które nam dostarczasz (w tym, lecz nie tylko, imię, nazwisko, adres, informacje o płatności itp.) podczas rejestracji, abyśmy mogli wypełnić umowę.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane?

Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo danych klienta, dlatego przetwarzamy jedynie minimalne dane użytkownika, tyle, ile jest to absolutnie konieczne do utrzymania witryny. Informacje zbierane automatycznie są używane jedynie do identyfikacji potencjalnych przypadków nadużyć oraz do tworzenia informacji statystycznych dotyczących korzystania z witryny. Te informacje statystyczne nie są w żaden sposób łączone w sposób umożliwiający identyfikację konkretnego użytkownika systemu.

Możesz odwiedzać stronę internetową, nie ujawniając nam, kim jesteś ani żadnych informacji, które pozwoliłyby na zidentyfikowanie Cię jako konkretnej osoby. Jeśli jednak chcesz skorzystać z niektórych funkcji strony internetowej lub chcesz otrzymywać nasz biuletyn lub podać inne szczegóły, wypełniając formularz, możesz nam przekazać dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię, nazwisko, miasto zamieszkania, nazwa organizacji, numer telefonu. Możesz zdecydować się nie dostarczać nam swoich danych osobowych, ale wtedy możesz nie mieć możliwości skorzystania z niektórych funkcji strony internetowej. Na przykład nie będziesz mógł otrzymywać naszego biuletynu ani skontaktować się z nami bezpośrednio ze strony internetowej. Użytkownicy niepewni, które informacje są obowiązkowe, są zaproszeni do kontaktu z nami pod adresem agumpol@wp.pl.

Twoje prawa:

Jeśli jesteś mieszkańcem Europy, masz następujące prawa dotyczące Twoich danych osobowych:

Prawo do informacji.

Prawo dostępu.

Prawo do sprostowania.

Prawo do usunięcia.

Prawo do ograniczenia przetwarzania.

Prawo do przenoszenia danych.

Prawo do sprzeciwu.

Prawa związane z zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji i profilowaniem.

Jeśli chcesz skorzystać z tych praw, skontaktuj się z nami za pomocą poniższych danych kontaktowych.

Dodatkowo, jeśli jesteś mieszkańcem Europy, zauważ, że przetwarzamy Twoje informacje w celu wypełnienia ewentualnych umów, które moglibyśmy zawrzeć z Tobą (na przykład, jeśli złożysz zamówienie za pośrednictwem strony internetowej) lub w celu realizacji naszych uzasadnionych interesów biznesowych wymienionych powyżej. Ponadto zauważ, że Twoje informacje mogą być przekazywane poza Europę, w tym do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Linki do innych stron internetowych:

Nasza strona internetowa może zawierać odnośniki do innych witryn, które nie są własnością ani nie są kontrolowane przez nas. Należy pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za takie inne witryny ani praktyki prywatności osób trzecich. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami prywatności każdej witryny, która może gromadzić dane osobowe, gdy opuszczasz naszą stronę.

Bezpieczeństwo informacji:

Zabezpieczamy informacje, które nam przekazujesz, na serwerach komputerowych w kontrolowanym, bezpiecznym środowisku, chronionym przed nieautoryzowanym dostępem, używaniem lub ujawnieniem. Zachowujemy rozsądne środki administracyjne, techniczne i fizyczne, aby chronić przed nieautoryzowanym dostępem, używaniem, modyfikacją i ujawnianiem danych osobowych w naszej kontroli i pieczy. Jednakże żadna transmisja danych przez Internet lub sieć bezprzewodową nie może być zagwarantowana.

Ujawnianie prawne:

Ujawnimy wszelkie informacje, które zbieramy, używamy lub otrzymujemy, jeśli będzie to wymagane lub dozwolone przez prawo, na przykład w celu zgodności z wezwaniem sądowym lub podobnym procesem prawnym, oraz gdy w dobrej wierze uwierzymy, że ujawnienie jest konieczne do ochrony naszych praw, Twojego bezpieczeństwa lub bezpieczeństwa innych, śledzenia oszustw lub odpowiedzi na żądanie rządu.

Dane kontaktowe:

Jeśli chcesz skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat tej Polityki lub jeśli masz pytania dotyczące praw jednostkowych i swoich Danych Osobowych, możesz wysłać e-mail na adres agumpol@wp.pl.